Dvacátá čtvrtá schůzka (27.04.2026)

Na dnešní schůzce jsme si povídali o dalším druhu zvířat, který žije v Latinské Americe, a sice o nosálech. Měli jsme rozstříhané dílky papíru a na každém byla nějaká zajímavost o nich. Nejprve jsme je museli najít ve třídě a potom jsme si je četli. Potom nám Pavel pouštěl krátký klip o nosálech, kde mluvil jejich chovatel v jedné české ZOO. Nosálové jsou i v pražské zoologické zahradě. Potom jsme hráli novou hru – Carcassonne.

Příspěvek byl publikován v rubrice Oddílové schůzky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.