Archiv rubriky: Aktuality

Tábor Pace Junior 2018

Letošní tábor Pace Junior (již jubilejní 10. ročník!) se uskuteční v tradičním termínu od 13. do 20. srpna 2018 na našem tábořišti Bledule v Říčkách v Orlických horách. Tentokrát se vydáme za dobrodružstvím společně s Robinsonem Crusoe. Přihlášky a dotazy … Celý příspěvek

Rubriky: Aktuality | Napsat komentář

Prodloužený víkend s Čtyřlístkem

Ve dnech 26. až 29. března 2015 se uskuteční už třetí ročník „Prodlouženého víkendu s oddílem Čtyřlístek“. Letos nás čeká návštěva ZOO, Matějské pouti a přírodovědné překvapení. Bližší informace a přihlášky u Pavla.

Rubriky: Aktuality | Napsat komentář

Červnový víkend v Rajchradově

Boženka zve všechny bývalé i současné členy oddílu Pace, Čtyřlístek i jejich rodinné příslušníky na tradiční setkání v Rajchardově. Termín konání pravděpodobně poslední víkend v červnu, bude upřesněno. Sebou dobové fotografie. Bližší informace u Boženky.

Rubriky: Aktuality | Napsat komentář

Letní tábor Pace Junior

O letních prázdninách se uskuteční už šestý ročník letního stanového tábora rodičů a dětí – oddílu Čtyřlístek v Orlických horách. Přesný termín konání je 9. až 16. srpna 2015. Po úspěšných celotáborových hrách Putování kolem světa se zvířátky, Naše české … Celý příspěvek

Rubriky: Aktuality | Napsat komentář

Duatlon 2015

V letošním roce se budeme opět pořadatelsky podílet na Duatlonu dětí a mládeže v Kostelci nad Labem. Duatlon 2015 bude v sobotu 30.5.2015.

Rubriky: Aktuality | Napsat komentář